flag sk

Platobné metódy

Nato, aby ste mohli hrať o skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať, je nutné vytvoriť si účet vo Vami vybranom online kasíne. Pri vytváraní účte je dôležité uvádzať správne kontaktné údaje. Ak by hráč uviedol nesprávne údaje, môže nastať situácia, že v prípade výhry mu peňažná suma nebude vyplatená. Hráči nemusia mať obavy pred zneužitím ich údajov, ak sa jedná o licencované a kontrolované kasíno. Existuje niekoľko metód, ako vložiť peniaze do online kasína.

Použitie kreditných a debetných kariet. Bezpečný a jednoduchý spôsob ako vkladať peniaze. Stačí mať kartu po ruke a zadať požadované údaje nachádzajúce sa na karte. Kartami nie je možné uskutočňovať iba vklad, ale môžu byť na ne vyplatené aj výhry.

Online platby nie sú podporované všetkými online kasínami. Uplatňuje sa tu využitie internetbankingu. Ide o platby typu Sporopay, Tatrapay, Uniplatba prostredníctvom ktorých pošle používateľ peniaze na svoj kasínový účet.

Použitie bankového prevodu znamená vložiť peňažné prostriedky priamo na hráčsky účet v pobočke svojej banky.

Elektronické peňaženky na internete. Jednou z najznámejších je Moneybookers. Ak má používateľ otvorený účet v Moneybookers, môže si kedykoľvek poslať peniaze na tento účet prostredníctvom platobnej karty alebo prevodom z účtu a následne môže tieto peniaze, ktoré budú na účte v Moneybookers použiť na financovanie svojho online kasínového účtu.

Prevodný príkaz je ďalšia platobná metóda, s ktorou sú spojené nevýhody. Po uskutočnení prevodu prostriedky na účte v kasíne nie sú okamžite k dispozícii a preto nie je možné okamžite hrať. Vyžaduje si to určitý čas, kým príde k pripísaniu prostriedkov.

Existujú aj predplatené karty. Podstata je spočíva v tom, že si zakúpite kartu určitej hodnoty a prostredníctvom nej uskutočníte vklad do online kasína.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft booming games egta endorphin evolution evoplay ezugi gamear habaner quickspin spinomenal yggdrasil isoftbet lucky_streak microgaming mr_slotty netent pariplay playgo pragmatic tom_horn wizdan wmworldmatch redtiger
bank_transfer
bitcoin
mastercard
neteller
webmoney
visa
ecopayz
interac